Motivace přístupy zaměstnanců v ruském podniku

Název práce: Motivatsionnaya politika organizatsii OOO «Kholidey»
Jazyk práce: Русский
Tsel'yu dannoy raboty yavlyayetsya analiz HR motivatsionnykh praktik v OOO Kholidey i razrabotka rekomendatsiy po ikh sovershenstvovaniyu. Metodami issledovaniya posluzhili analiz literaturnykh istochnikov, metody ekonomicheskogo analiza, takiye kak metod srednikh, indeksnyy metod, metod otnositel'nykh velichin, graficheskiy metod, analiz dokumentov, opros rabotnikov. Protsedury issledovaniya. Analiz kadrovogo sostava pozvolil sostavit' obshcheye predstavleniye o sostoyanii chelovecheskikh resursov kompanii. Analiz dokumentov pozvolil sopostavit' polozheniya, reglamentiruyushchiye motivatsionnuyu politiku kompanii s yeye potrebnostyami, obuslovlennymi strategiyey biznesa. Analiz raskhodov na motivatsiyu truda pozvolil otsenit' effektivnost' osushchestvleniya raskhodov na motivatsiyu truda sotrudnikov kompanii. Ekonomicheskiy analiz pozvolil sopostavit' zatraty kompanii na personal s pokazatelyami, kharakterizuyushchimi formirovaniye pribyli kompanii. Opros pozvolil otsenit' udovletvorennost' trudom rabotnikov kompanii v tselom, a takzhe otdel'nymi sostavlyayushchim. V rezul'tate byli vyyavleny nedostatki motivatsionnoy politiki OOO Kholidey. Vyvody. Sdelan vyvod o nalichii nedostatkov motivatsionnoy politiki kompanii na osnove analiza HR motivatsionnykh praktik v OOO Kholidey. S uchetom vyyavlennykh nedostatkov razrabotany rekomendatsii po sovershenstvovaniyu motivatsionnoy politiki v OOO Kholidey.
Klíčová slova: motivatsionnaya politika; HR motivatsionnyye praktiki; stimulirovaniye; motivatsiya; upravleniye motivatsiyey truda.
Název práce: Motivace přístupy zaměstnanců v ruském podniku
Jazyk práce: Русский
Účelem této prací je analyzovat personální motivační postupy v LLC Holiday a vývoj doporučení pro jejich zlepšení. Metody výzkumu byla analýza literárních pramenů, metody ekonomické analýzy, jako je například metoda průměrů, metoda indexu, poměru hodnoty, grafickou metodou, analýza dokumentů, hlasování pracovníků. Studijní postupy. Analýza personální umožnil celkový přehled o stavu lidských zdrojů společnosti. Analýza dokumentů umožnilo porovnat ustanovení upravující motivační politiky společnosti se svými potřebami na základě obchodní strategie. Analýza práce motivace nákladů umožněno vyhodnotit účinnost motivaci mzdových nákladů zaměstnanců. Ekonomická analýza nám umožnilo porovnat náklady na zaměstnance s ukazateli tvorby zisku společnosti. Průzkum možnost posoudit, uspokojení z práce zaměstnanců společnosti jako celku i jednotlivých komponent. V důsledku nedostatků motivace politiky Holiday byly identifikovány. Závěry. Holiday k závěru, že existují nedostatky motivační politiky založené na analýze personálních postupů společnosti motivační LLC. S ohledem na zjištěné nedostatky vyvinul doporučení pro zlepšení motivační politiku Holiday.
Klíčová slova: stimulace; HR praktiky motivační; motivační politika; Vedení motivace práce; motivace
Název práce: Motivation approaches of employees in Russian Enterprise
Jazyk práce: Русский
The purpose of this work is to analyze HR motivational practices in Holiday LLC and develop recommendations for their improvement. The research methods were the analysis of literary sources, methods of economic analysis, such as the method of means, the index method, the method of relative magnitudes, the graphical method, the analysis of documents, the survey of workers. Research procedures. The analysis of the staff made it possible to draw up a general picture of the state of the company's human resources. The analysis of the documents made it possible to compare the provisions regulating the motivational policy of the company with its needs, conditioned by the business strategy. The analysis of labor motivation expenditures made it possible to evaluate the effectiveness of spending on employee motivation. The economic analysis made it possible to compare the company's expenses on personnel with the indicators characterizing the formation of the company's profit. The survey made it possible to assess the satisfaction with the work of employees of the company as well as individual components. As a result, deficiencies in the motivational policy of LLC Holiday were revealed. Conclusions. It was concluded that there are shortcomings in the company's motivational policy based on the analysis of HR motivational practices at Holiday LLC. In view of the identified shortcomings, recommendations have been developed to improve the motivational policy in LLC Holiday.
Klíčová slova: management of labor motivation; motivational policy; HR motivational practices; motivation; stimulation

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Ekonomika predprijatija i menedžment
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra managementu