Evaluace dopadů projektů "Změň svět"

Název práce: Evaluace dopadů projektů "Změň svět"
Autor(ka) práce: Pokhodyaev, Pavel
Vedoucí práce: Procházka, David Anthony
Oponenti práce: Jiřinová, Kateřina
Bakalářská práce se zabývá evaluací dopadů projektů "Změn svět". Projekty jsou částí předmětu 3MA103 Principy Managementu na Vysoké škole ekonomické v Praze. První část pojednává o teoretických aspektech projektů, o způsobech stanovení cílů a o jejich splnění. V druhé části jsou rozebírány projekty konkrétních studentských skupin, informace o kterých byla získána v průběhu osobních setkání a rozhovorů s účastníky a organizátory těchto projektů. Dále jsou v práci popsány dopady a výsledky uspořádaných událostí.
Klíčová slova: Splnění cílů; Vyhodnocení; Dopady; Projekty; Stanovení cílů
Název práce: Impacts evaluation of projects “Change the world”
Autor(ka) práce: Pokhodyaev, Pavel
Vedoucí práce: Procházka, David Anthony
Oponenti práce: Jiřinová, Kateřina
The bachelor thesis deals with evaluation of impacts of the projects "Change the world". The projects are part of the course 3MA103 Principles of Management at the University of Economics in Prague. The first part deals with the theoretical aspects of the projects, the ways of setting goals and their fulfillment. In the second part, there are analyzed projects of the specific student groups, information about which was gained during personal meetings and interviews with participants and organizers of these projects. Furthermore, the impacts and results of organized events are described in the closing part.
Klíčová slova: Results; Goals fulfillment; Projects; Impacts; Setting goals

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská