Analýza systému hodnocení ve vybrané společnosti

Název práce: Analýza systému hodnotenia vo vybranej spoločnosti
Jazyk práce: Slovensky
Táto bakalárska práca sa zaoberá analýzou systému hodnotenia vo vybranej spoločnosti. Jej cieľom je návrh zlepšenia systému hodnotenia pracovníkov a zostavenie konkrétnej hodnotiacej dokumentácie. Práca je rozdelená do troch častí. Prvá časť je spracovaná na základe odbornej literatúry a zahŕňa odborne východiská k problematike analýzy pracovných miest a systému hodnotenia. Na ňu nadväzuje metodologická časť, ktorá obsahuje presný popis použitých metód a postupov k získaniu dát potrebných k analýze. Zdrojom dát k praktickej časti boli samotný zamestnanci a majitelia spoločnosti. Dáta boli v praktickej časti použité k vyhotoveniu popisov pracovných pozícií a navrhnutiu systému hodnotenia. Výstupom práce je návrh systému hodnotenia spolu s dokumentáciou.
Klíčová slova: analýza pracovného miesta; systém hodnotenia; pracovný výkon; popis pracovného miesta
Název práce: Analýza systému hodnocení ve vybrané společnosti
Jazyk práce: Slovensky
Tato bakalářská práce se zabývá analýzou systému hodnocení ve vybrané společnosti. Jejím cílem je návrh zlepšení systému hodnocení pracovníků a sestavení konkrétní hodnotící dokumentace. Práce je rozdělena do tří částí. První část je zpracována na základě odborné literatury a zahrnuje odborná východiska k problematice analýzy pracovních míst a systému hodnocení. Na ni navazuje metodologická část, která obsahuje přesný popis použitých metod a postupů k získání dat potřebných k analýze. Zdrojem dat k praktické části byly samotní zaměstnanci a majitelé společnosti. Data byla v praktické části použita k vyhotovení popisů pracovních pozic a navržení systému hodnocení. Výstupem práce je návrh systému hodnocení spolu s dokumentací.
Klíčová slova: pracovní výkon; popis pracovního místa; analýza pracovního místa; systém hodnocení
Název práce: The analysis of performance appraisal system in the selected company
Jazyk práce: Slovensky
The aim of this thesis is to propose the performance appraisal system including specific evaluation documentation. The thesis consists of three parts. In the first one are discussed two key topics. They are job analysis and performance appraisal system which provided theoretical basis for empirical part. The second part present methods and processes needed to obtain data for achieving the main goal. The source of data for empirical part were employees together with CEOs. The data was used as a basis for job description and proposition of performance appraisal system. The outcome of this thesis is new performance appraisal system together with specific documentation needed for employee evaluation.
Klíčová slova: performance appraisal system; job description; employee evaluation

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra manažerské psychologie a sociologie

Datum zadání práce: 22. 11. 2016