Ocenění společnosti GMF Aquapark Prague a.s

Autor(ka) práce: Pešková, Barbora
Vedoucí práce: Smrčka, Luboš
Oponenti práce: Schönfeld, Jaroslav
Tato diplomová práce se zabývá oceňováním závodů. Jakožto nedílnou součást oceňování také obsahuje strategickou a finanční analýzu a finanční plán společnosti na období let 2015 - 2019. Cílem práce je ocenění společnosti GMF Aquapark Prague a.s. Společnost byla oceněna k datu 31. 12. 2014, a to pomocí výnosových metod diskontovaného peněžního toku a ekonomické přidané hodnoty.
Klíčová slova: strategická analýza; metoda diskontovaného peněžního toku; oceňování podniku; metoda DCF entity; finanční analýza; metoda ekonomické přidané hodnoty
Název práce: Analysis and valuation of the company GMF Aquapark Prague a.s
Autor(ka) práce: Pešková, Barbora
Vedoucí práce: Smrčka, Luboš
Oponenti práce: Schönfeld, Jaroslav
This diploma thesis deals with methods and options of valuation of companies.An integral part of the valuation is also financial analysis, strategical analysis and financial plan for year 2015 - 2019. The aim is to valuate a specific company GMF Aquapark Prague a.s. which is an entrepreneur of water park in Čestlice near Prague. I used to valuation by discounted cash flow method and economic value added method. The company is valuated to date 31. 12. 2014.
Klíčová slova: financial plan; strategical analysis; financial analysis; valuation of a company; DCF entity; economic value added method; discounted cash flow method

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra strategie