Zvyšování efektivity pracovního výkonu ve vybrané firmě

Název práce: Zvyšování efektivity pracovního výkonu ve vybrané firmě
Autor(ka) práce: Hejlová, Marie
Vedoucí práce: Kašparová, Eva
Oponenti práce: Zajíc, Jan
Tato práce se zabývá zvyšování efektivity pracovního výkonu ve firmě Favi online s.r.o. Hlavním cílem diplomové práce je zjistit, které faktory ovlivňují efektivitu pracovního výkonu a navrhnout optimalizační opatření, jak firma může pracovníky stimulovat k vyššímu pracovnímu výkonu. V teoretické části jsou vymezeny pojmy pracovní výkon, řízení pracovního výkonu a motivace a čtenář je uveden do dané problematiky. Součástí práce je analýza současného stavu pracovního výkonu ve firmě Favi online s.r.o., jejího hodnocení a odměňování. Závěrem jsou interpretována data a navrhnuta optimalizační opatření, která povedou ke zvýšení efektivity pracovního výkonu.
Klíčová slova: Pracovní výkon; Benefity; Odměňování pracovního výkonu; Hodnocení pracovního výkonu; pracovní motivace
Název práce: Increasing efficiency of work performance in selected company
Autor(ka) práce: Hejlová, Marie
Vedoucí práce: Kašparová, Eva
Oponenti práce: Zajíc, Jan
The thesis deals with increasing the efficiency of work performance in Favi online s.r.o. The main objective is to find out which factors affect the efficiency of work performance and propose optimization measures as to how the company can stimulate employees to increase work performance. The theoretical chapter defines the main terms of the thesis, work performance, managing of work performance and motivation. The reader is also introduced to the stated issue. The main objective of this thesis is to capture the work performance of Favi online s.r.o. and its evaluation and remuneration. The final section includes data interpretation and proposes optimization measures to increase efficiency of work performance.
Klíčová slova: evoluation of work performance; Work performance; remuneration of work performance; Work performance; benefits

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra manažerské psychologie a sociologie

Datum zadání práce: 3. 2. 2017