Ocenění společnosti Vodafone Czech Republic a.s

Název práce: Ocenenie spoločnosti Vodafone Czech Republic a.s
Jazyk práce: Slovensky
Táto diplomová práca sa zaoberá stanovením hodnoty spoločnosti Vodafone, Czech Republic, a. s. k 31.3.2016. Práca je rozdelená z úvodnej, teoreticko-metodologickej a praktickej časti. V teoretickej časti sú vysvetlené základné teoretické poznatky a východiská z oblasti stanovenia hodnoty podniku. V praktickej časti sa aplikujú teoretické prístupy na analyzovanú spoločnosť Vodafone, Czech Republic, a. s.V práci je použitá metóda diskontovaných peňažných tokov (DCF) a metóda ekonomickej pridanej hodnoty (EVA).
Klíčová slova: EVA; hodnota podniku; DCF; strategická analýza; finančná analýza; telekomunikácie
Název práce: Ocenění společnosti Vodafone Czech Republic a.s
Jazyk práce: Slovensky
Diplomová práce se zabývá stanovením hodnoty společnosti Vodafone, Czech Republic, a. s. k 31.3.2016. Práce je rozdělená z úvodní, teoreticko-metodologické a praktické části. V teoretické části jsou vysvetleny základní teoretické poznatky a východiská z oblasti stanovení hodnoty podniku. V praktické časti se aplikují teoretické přístupy na analyzovanou společnost Vodafone, Czech Republic, a. s. V práci je použita metoda diskontovaných peněžních toků (DCF) a metoda ekonomické přidané hodnoty (EVA).
Klíčová slova: hodnota podniku; EVA; telekomunikace; finanční analýza; strategická analýza; DCF
Název práce: Valuation of Vodafone Czech Republic a. s
Jazyk práce: Slovensky
The thesis focuses on valuating of the company Vodafone, Czech Republic. The thesis is divided into initial, theoretical and practical parts. Theoretical part explains the main theoretical knowledges regarding evaluating sphere. The practical part is application of that knowledge to the analysing company Vodafone, Czech Republic. The thesis uses Discounted Cash-flow (DCF) method and Economic Added Value(EVA).
Klíčová slova: DCF; EVA; company value; telecommunications; financial analysis; strategic analysis

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra strategie