Ocenění AVG Technologies CZ, s.r.o. a proces řízení akvizice

Autor(ka) práce: Milotová, Aneta
Vedoucí práce: Brabenec, Tomáš
Oponenti práce: Novotný, Jakub
Tato diplomová práce s názvem " Ocenění AVG Technologies CZ, s.r.o. a proces řízení akvizice" je psána formou znaleckého posudku. Jejím cílem je nalezení tržní hodnoty pro potřeby vlastníků k datu 1. 1. 2016. Ocenění společnosti je zpracováno převážně na základě veřejně dostupných dat. Odhad hodnoty byl proveden několika metodami, přičemž za hlavní byla vybrána metoda DCF entity. Práce zahrnuje komplexní strategickou analýzu, finanční analýzu, určení generátorů hodnoty, finanční plán a vlastní ocenění.
Klíčová slova: DCF entity; AVG; ocenění; tržní hodnota
Název práce: Valuation of AVG Technologies CZ, s.r.o. and process of acquisition
Autor(ka) práce: Milotová, Aneta
Vedoucí práce: Brabenec, Tomáš
Oponenti práce: Novotný, Jakub
This Diploma thesis "Valuation of AVG Technologies CZ, s.r.o. and process of acquisition" is formed as an expert opinion. The goal of this thesis is to find a market value for the needs as at 1 January 2016. Valuation of company is compiled mostly from public available data. As a main valuation method was used DFC entity. The thesis consists of complex strategic analysis, the financial analysis, value drivers, financial plan and a final valuation.
Klíčová slova: DCF entity; valuation; AVG; market value

Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra financí a oceňování podniku

Datum zadání práce: 30. 9. 2016