Podnikatelský plán automatického obchodního systému na burzovních trzích

Název práce: Podnikatelský plán automatického obchodního systému na burzovních trzích
Autor(ka) práce: Šatoplet, Filip
Vedoucí práce: Špička, Jindřich
Oponenti práce: Mikan, Pavel
Bakalářská práce je složena ze dvou hlavních částí. První částí je teoreticko-metodologická, která se věnuje zpočátku základním pojmům podnikání a jejich výkladům. Hlavním cílem této části je vysvětlit podstatu a důležitost tvorby podnikatelského plánu. Je zde ukazána struktura podnikatelského plánu a možnosti, které lze do něj implementovat. V druhé, praktické části jsou tyto teoretické znalosti aplikovány. Praktická část je psaná ve formě podnikatelské plánu pro založení společnosti využívající automatické obchodní strategie pro zhodnocení investic široké veřejnosti. Pro lepší představu o poptávce bylo provedeno dotazníkové šetření. Cílem této práce je zhodnotit reálnost tohoto podnikatelského záměru. Díky zpracování podnikatelského plánu se zjistila vysoká náročnost projektu na prvotní investice.
Klíčová slova: Podnikatelský plán; Investice; Burza
Název práce: Business plan of an automatic trading system on stock markets
Autor(ka) práce: Šatoplet, Filip
Vedoucí práce: Špička, Jindřich
Oponenti práce: Mikan, Pavel
The bachelor thesis consists of two main parts. The first one is the theoretical-methodological, which deals initially with the basic terms of business and their interpretations. The main aim of this section is to explain the essence and the importance of creating a business plan. There is also shown the structure of the business plan and the possibilities that can be implemented in it. In the practical part are applied these theoretical knowledge. The practical part is written in form of a business plan for setting up a company using automated business strategies to evaluate investment for the general public. For better understanding of demand, a questionnaire survey was conducted. The aim of this work is to evaluate the feasibility of this business plan. The business plan has highlighted the high demand for the initial investment project.
Klíčová slova: Investment; Business plan; Stock exchange

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská