Online marketing vybrané firmy

Název práce: Online marketing vybrané firmy
Autor(ka) práce: Lazareva, Ekaterina
Vedoucí práce: Zamazalová, Marcela
Oponenti práce: Stříteský, Václav
Cílem práce je provést analýzu současného stavu firmy a jajích marketingových aktivit na internetu (využití SEO, PPC reklamy, aktivity na sociálních sítích, návštěvnost webu), zhodnotit jejich účinnost a adekvátnost zvolených postupů. Také zhodnotit, zda je zvolená strategie v souladu s podnikatelskými a marketingovými cíli firmy. V rámci práce je provedená analýza online komunikace konkurenčních firem na českém trhu. Na základě provedených analýz byla předložena doporučení a návrhy na zlepšení efektivity nástrojů online marketingu.
Klíčová slova: sociální média; Online marketing; PPC
Název práce: Online marketing of firm
Autor(ka) práce: Lazareva, Ekaterina
Vedoucí práce: Zamazalová, Marcela
Oponenti práce: Stříteský, Václav
The aim of this master thesis is to analyze the current state of the companys marketing activities on the Internet (using the SEO PPC advertising social networks activities web traffic) and evaluate effectiveness of online marketing strategy. Thesis includes analysis of online communication of competitors companies on the Czech market. Basing on these analyzes recommendations and suggestions for improving the effectiveness of online marketing tools were presented.
Klíčová slova: SEO; PPC; Online marketing

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská