Finanční analýza společnosti REFIL, spol. s r.o

Název práce: Finanční analýza společnosti REFIL, spol. s r.o
Autor(ka) práce: Schmiegerová, Jitka
Vedoucí práce: Holečková, Jaroslava
Oponenti práce: Staňková, Anna
Bakalářská práce je zaměřena na finanční analýzu společnosti REFIL, s.r.o. za sledované období 2011-2015. Je rozdělena na 2 základní části, metodickou a praktickou. V metodické části je popsán předmět a význam finanční analýzy, její uživatelé, hlavní poměrové ukazatele a také celkové modely posuzující celkové finanční zdraví podniku, kterými jsou bonitní a bankrotní modely. V praktické části je představena společnost, její historii a vývoj za dobu její existence. Následně je provedena praktická část finanční analýzy společnosti na vybraných poměrových ukazatelích. Na závěr přijde zhodnocení celkového finančního zdraví pomocí komplexních modelů.
Klíčová slova: poměrové ukazatele; vertikální a horizontální analýza; REFIL s.r.o.; finanční analýza; bankrotní modely; bonitní modely
Název práce: Financial analysis of REFIL, s.r.o
Autor(ka) práce: Schmiegerová, Jitka
Vedoucí práce: Holečková, Jaroslava
Oponenti práce: Staňková, Anna
The aim of this bachelor thesis is focused on financial analysis of the company REFIL s.r.o. for the monitored period 2011-2015. The thesis is divided into 2 fundamental parts, methodical and practical. In methodical part is described the subject and importance of financial analysis, its users and the main ratio analysis and also complex models assessing financial health of the company, which are creditworthy and bankruptcy models. Practical part is focusing on company REFIL s.r.o., especially on history and development. Then is executed practical part of financial analysis based on the main ratio analysis. In the end there will be evaluation of financial health with complex models.
Klíčová slova: creditworthy models; main ratio analysis; horizontal and vertical analysis; financial analysis; REFIL s.r.o.; bankruptcy models

Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra financí a oceňování podniku

Datum zadání práce: 2. 3. 2017