Finanční analýza Škoda Auto, a.s

Autor(ka) práce: Rýdlová, Sylvie
Vedoucí práce: Staňková, Anna
Oponenti práce: Kořínková, Miroslava
Cílem této bakalářské práce je zhodnocení finančního zdraví společnosti ŠKODA AUTO a.s. za období 2012 - 2016. Práce je rozdělena do dvou částí, a to na teoretickou a praktickou. První část představuje vhodné ukazatele finanční analýzy, které jsou následně provedeny a zhodnoceny v praktické části. V závěru jsou shrnuty zjištěné poznatky a zhodnocena celková finanční situace sledované společnosti.
Klíčová slova: ŠKODA AUTO; bankrotní a bonitní modely; poměrové ukazatele; absolutní ukazatele; Finanční analýza
Název práce: Financial analysis of the SKODA AUTO company
Autor(ka) práce: Rýdlová, Sylvie
Vedoucí práce: Staňková, Anna
Oponenti práce: Kořínková, Miroslava
The purpose of this Bachelor's Thesis is to assess the financial health of the SKODA AUTO company between 2012 - 2016. This thesis is divided into two parts: theoretical and practical. The first part introduces appropriate financial analysis tools that are later executed and evaluated in the practical part. The closing chapter summarizes the found information and assesses the overall financial situation of said company.
Klíčová slova: financial ratios; absolute ratios; bankruptcy and credibility models; SKODA AUTO; Financial analysis

Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra financí a oceňování podniku

Datum zadání práce: 28. 1. 2017