Uzavírání smluv ve veřejné správě

Název práce: Uzavírání smluv ve veřejné správě
Autor(ka) práce: Dundrová, Andrea
Vedoucí práce: Jurčík, Radek
Oponenti práce: Mitwallyová, Helena
Tato bakalářská práce se zabývá uzavíráním smluv ve veřejném sektoru. Především zadávání veřejných zakázek veřejným zadavatelem. V teoretické části práce jsou vysvětleny základní pojmy. Součástí práce je analýza a následná komparace uzavírání smluv v soukromém a veřejném sektoru. Praktická část práce se věnuje chybám vyskytující se při uzavírání smluv ve veřejném sektoru. Závěrem jsou dána doporučení pro zlepšení uzavírání smluv ve veřejné správě.
Klíčová slova: veřejná správa; veřejná zakázka; chyby v zadávání veřejných zakázek; uzavírání smluv
Název práce: Contracting in public administration
Autor(ka) práce: Dundrová, Andrea
Vedoucí práce: Jurčík, Radek
Oponenti práce: Mitwallyová, Helena
This bachelor thesis deals with the conclusion of contracts in the public sector. In particular, public procurement by the contracting authority. In the theoretical part, the basic terms are explained. Part of the thesis is the analysis and subsequent comparison of the conclusion of contracts in the private and public sector. The practical part deals with the errors occurring during the conclusion of contracts in the public sector. Finally, recommendations are made to improve contracting in public administration.
Klíčová slova: errors in public procurement; public contracts; concluding contracts; public administration

Studijní program / obor: Ekonomie a hospodářská správa/Veřejná správa a regionální rozvoj
Fakulta: Národohospodářská fakulta
Katedra: Katedra práva