Financování malých a středních podniků

Název práce: Financování malých a středních podniků
Autor(ka) práce: Zhuravleva, Iana
Vedoucí práce: Rajl, Jiří
Oponenti práce: Galuška, Jiří
Předmětem této bakalářské práce je financování malých a středních podniků se zaměřením na problematiku finančního řízení podnikatelských subjektů a identifikace s tím spojených podnikatelských rizik. Práce obsahuje teoretickou a praktickou část. Teoretická část je složena ze tří kapitol a je zaměřena na prohloubení tématu financování malých a středních podniků a propojení uvedeného tématu s pojmem riziko. Praktická část práce je věnovaná analýze podnikatelských rizik vybrané společnosti a návrhu opatření pro jejich snížení.
Klíčová slova: zdroje financování; finanční analýza; podnikatelské riziko; malé a střední podniky; finanční řízení; analýza rizik
Název práce: Financing of small and medium-sized enterprises
Autor(ka) práce: Zhuravleva, Iana
Vedoucí práce: Rajl, Jiří
Oponenti práce: Galuška, Jiří
The subject of this bachelor thesis is the financing of small and medium-sized enterprises focusing on issues of financial management of entrepreneurial subjects and identification of business risks related to financial management. The work contains theoretical and practical parts. The theoretical part is comprised of three chapters and is aimed at deepening the theme of small and medium-sized enterprises financing and linking the topic with the concept of risk. The practical part deals with the analysis of business risks of a selected company and the design of recommendations for its reduction.
Klíčová slova: sources of financing; financial management; small and medium-sized enterprises; financial analysis; business risk; analysis of risks

Studijní program / obor: Finance a účetnictví/Bankovnictví a pojišťovnictví
Fakulta: Fakulta financí a účetnictví