Finanční analýza firmy pietro filipi, s.r.o

Název práce: Finanční analýza firmy pietro filipi, s.r.o
Autor(ka) práce: Vacková, Barbora
Vedoucí práce: Holečková, Jaroslava
Oponenti práce: Staňková, Anna
Cílem této bakalářské práce je provést finanční analýzu společnosti pietro filipi, s.r.o. za období 2011-2015, zhodnotit její finanční zdraví a stabilitu. Práce je rozdělena na metodickou a praktickou část. V metodické části je popsána finanční analýza jako celek, vymezeny jednotlivé postupy finanční analýzy a ukazatele. V praktické části je představena samotná společnost a poté jsou zde aplikovány jednotlivé metody a ukazatele. Výsledné hodnoty těchto ukazatelů jsou následně porovnány s hodnotami ukazatelů konkurenční společnosti.
Klíčová slova: finanční analýza; horizontální analýza; vertikální analýza; poměrové ukazatele; pietro filipi, s.r.o. ; souhrnné indexy hodnocení ; komplexní modely
Název práce: Financial analysis of company pietro filipi, s.r.o
Autor(ka) práce: Vacková, Barbora
Vedoucí práce: Holečková, Jaroslava
Oponenti práce: Staňková, Anna
The aim of this bachelor thesis is to conduct a financial analysis of Pietro filipi s.r.o. for the years 2011-2015, particularly evaluate its financial health and stability. The analysis is comprised of methodology and practical part. Methodology deals with the financial analysis as a whole describing individual procedures and indicators. Practical part deals with a company introduction, followed by application of above mentioned methodology and indicators of financial analysis. Finally the calculated indicators are compared with indicators of a competitor.
Klíčová slova: financial analysis; horizontal analysis; total valuation index; pietro filipi, s.r.o. ; vertical analysis; relative ratios; complex models

Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra financí a oceňování podniku

Datum zadání práce: 31. 1. 2017