Optimalizace vzdělávacího systému ve vybrané společnosti

Název práce: Optimalizace vzdělávacího systému ve vybrané společnosti
Autor(ka) práce: Kloudová, Jitka
Vedoucí práce: Krpálková Krelová, Katarína
Oponenti práce: Krpálek, Pavel
Bakalářská práce Optimalizace vzdělávacího systému ve vybrané společnosti je zaměřena na vzdělávání zaměstnanců firmy Wüstenrot stavební spořitelna, a.s.. Cílem je navrhnout optimalizaci vzdělávacího systému, která zlepší dosavadní systém ve firmě. V teoretické části si přiblížíme pojmy, které se věnují vzdělávání dospělých. V analýze systému vzdělávání ve Wüstenrot stavební spořitelna, a.s. je popsaný vzdělávací systém firmy. Na základě výzkumu spokojenosti zaměstnanců se vzdělávacím systémem je sestavena SWOT analýza, která popisuje silné a slabé stránky, příležitosti a hrozby. Návrh optimalizace se zabývá zlepšením dosavadního vzdělávacího systému.
Klíčová slova: konzultace; vzdělávací systém; vyhodnocování; plánování; učení z vlastního výkonu; mentoring; trénink; školení; analýza; vzdělávání dospělých
Název práce: Optimisation of educational system in selected company
Autor(ka) práce: Kloudová, Jitka
Vedoucí práce: Krpálková Krelová, Katarína
Oponenti práce: Krpálek, Pavel
The aim of bachelor´s thesis Optimisation of educational system in selected company is the educaion of employees in company Wüstenrot stavební spořitelna, a.s.. The objective is to design optimisation of educational system which improve actual system. In theoretical part we will look closer at the meaning of adult´s education. In analysis of the system, there is described chat system of education Wüstenrot stavební spořitelna, a.s. uses. The main objective of research is to find out what is the level of employees´ satisfaction with educational system. This research will help make out SWOT analysis which define the strenghts and weaknesses, opportunities and threats. The optimisation proposal is focused on improvement of actual educational system.
Klíčová slova: analysis; evaluation; planning; learning from their own performance; educational system; education of adults; consultation; training courses; training; mentoring

Studijní program / obor: Finance a účetnictví/Učitelství praktického vyučování v ekonomickém vzdělávání
Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra didaktiky ekonomických předmětů