Analýza veřejných zakázek ve vybraném městě

Název práce: Analýza veřejných zakázek ve vybraném městě
Autor(ka) práce: Volavková, Hana
Vedoucí práce: Maaytová, Alena
Oponenti práce: Pavel, Jan
Bakalářská práce se zabývá analýzou veřejných zakázek ve městě Dačice. Teoretická je zaměřena na legislativu veřejných zakázek v České republice, základní pojmy a zadávací proces veřejných zakázek. Praktická část se zabývá analýzou rozpočtu města Dačice a analýzou veřejných zakázek, které zadává město zadává. Pozornost je věnována možnostem hodnocení veřejných zakázek, typům zadávacích řízení, předpokládané a konečné hodnotě zakázky, počtu nabídek a administrativním nákladům na zadávání veřejných zakázek. Výsledky případové studie jsou komparovány s daty o veřejných zakázkách zadávaných v městě Třeboni a na trhu veřejných zakázek v České republice.
Klíčová slova: Veřejné zakázky; Veřejný zadavatel; Město Dačice; analýza
Název práce: Analysis of public procurement in chosen municipality
Autor(ka) práce: Volavková, Hana
Vedoucí práce: Maaytová, Alena
Oponenti práce: Pavel, Jan
The bachelor's thesis is dedicated to analysis of public procurement in Dacice. Theoretical part is focused on legislation of public procurement in the Czech Republic, the basic concepts and the procurement process. Practical part deals with the analysis of the budget of Dacice and with the analysis of public contracts, which the city enters. Attention is paid to the possibilities of evaluating public contracts, the types of procurement procedures, the expected and final value of the contract, the number of offers and the administrative costs of public procurement. The results of the case studies are compared with the data on public contracts awarded in Trebon and on the public procurement market in the Czech Republic.
Klíčová slova: Public procurement; Public contracting Authority; Dacice; analysis

Studijní program / obor: Finance a účetnictví/Finance
Fakulta: Fakulta financí a účetnictví