Stavební spoření ve srovnání s dalšími spořícími produkty

Název práce: Stavební spoření ve srovnání s dalšími spořícími produkty
Autor(ka) práce: Miller, Jan
Vedoucí práce: Ducháčková, Eva
Oponenti práce: Daňhel, Jaroslav
V bakalářské práci Stavební spoření v porovnání s dalšími spořícími produkty se věnujeme zpracování analýzy stavebního spoření ve třech stavebních spořitelnách a analýzy termínovaných vkladů u třech bank. Práce je rozdělena do dvou částí. V teoretické části se budeme věnovat deskripcí obou zmíněných produktů. V druhé, praktické části se budeme analyzovat oba produkty celkem u šesti finančních institucí. Na konci praktické části bude porovnání výhodnosti produktů z pohledu klienta.
Klíčová slova: stavební spoření; termínované vklady,; výnos; výnosnost; přidělení
Název práce: Building society savings account in comparison with another savings society products
Autor(ka) práce: Miller, Jan
Vedoucí práce: Ducháčková, Eva
Oponenti práce: Daňhel, Jaroslav
In the bachelors thesis Building society savings account in comparison with another savings society products we aim at analysis of building society savings products within three different building societies and coherently at analysis of fixed term deposit accounts. The bachelors thesis is divided into two parts. In the theoretical part, we are going to describe both above mentioned products. In the second, practical part, we are going to analyze both products altogether at six different financial institutions. At the end of the practical part we are going to weight the favorableness of the products from the consumer point of view.
Klíčová slova: building society savings accounts; fixed term deposit accounts; revenue; yield; allocation

Studijní program / obor: Finance a účetnictví/Bankovnictví a pojišťovnictví
Fakulta: Fakulta financí a účetnictví