Náborový proces v mezinárodní společnosti

Název práce: Náborový proces v mezinárodní společnosti
Autor(ka) práce: Lešková, Tereza
Vedoucí práce: Legnerová, Kateřina
Oponenti práce: Jirmannová, Veronika
Cílem diplomové práce na téma Náborový proces v mezinárodním podniku je zanalyzovat získávání a výběr zaměstnanců ve společnosti Continental, popsat přednosti a slabiny a navrhnout řešení, která by pomohla tyto činnosti zlepšit. Teoretická část diplomové práce se zabývá personalistikou obecně. Dále vysvětluje získávání a výběr zaměstnanců a také teoreticky popisuje proces adaptace zaměstnanců v podniku. Praktická část popisuje, jak tyto personální činnosti probíhají ve společnosti Continental. V rámci praktické části bylo také mezi zaměstnanci provedeno dotazníkové šetření na téma spokojenost s náborovým a adaptačním procesem. Na základě analýzy sebraných dat bylo navrženo několik kroků, která by pomohla zlepšit náborový a adaptační proces.
Klíčová slova: Náborový proces; Personální marketing; Adaptace
Název práce: Recruitment process in an international company
Autor(ka) práce: Lešková, Tereza
Vedoucí práce: Legnerová, Kateřina
Oponenti práce: Jirmannová, Veronika
The goal of the thesis Recruitment process in an international company is to analyze processes such as recruitment and selection of employees at Continental Trutnov and to describe the strenghts and weaknesses and to propose actions which could improve the above mentioned HR activities. The theoretical part of the thesis deals generally with personnel management. Furthemore, this part also explains recruitment and selection of employees and it also describes theoretically the process of adaption of employees. In the practical part of thesis, how recruitment and selection of employees proceed in Continental. In practical part, the survey with topic Satisfaction with recruitment and adaptation process was conducted. Several optimization steps were proposed based on the results of this employee survey, which could improve the recruitment and adaptation process.
Klíčová slova: Recruitment process; Personnel marketing; Adaptation

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod