Návrh tras po Francii pro ruskou klientelu

Název práce: Návrh tras po Francii pro ruskou klientelu
Autor(ka) práce: Andronnikova, Ulyana
Vedoucí práce: Netková, Jarmila
Oponenti práce: Petrů, Zdenka
Hlavním cílem mé bakalářské práce je analýza ruských cestovních kanceláří a návrhy nových a zajímavých turistických tras po Francii pro ruské návštěvníky s přihlédnutím k jejich kulturním odlišnostem a možnostem. Bakalářská práce je rozdělena na teoretickou a praktickou část. Teoretická část vymezuje základní pojmy v oblasti cestovního ruchu, typologie cestovního ruchu, popisuje turistickou infrastrukturu v jednotlivých regionech Francie a význam odvětvi cestovního ruchu pro tento stát. Praktická část obsahuje analýzu ruských cestovních kanceláří nabízející poznávací zájezdy do Francie a samotnou organizaci a plánování vlastních zájezdů.
Klíčová slova: gastronomie; Francie; průvodce; zájezd; cestovní kancelář
Název práce: Suggestion of tours to France for Russian customers
Autor(ka) práce: Andronnikova, Ulyana
Vedoucí práce: Netková, Jarmila
Oponenti práce: Petrů, Zdenka
The bachelor thesis focuses on France as a tourist destination for Russian customers. The main goal of this thesis is to analyze selected Russian Tour Operators, which offer tours to France. The aim is to create own unique tours for various budgets and tastes. The thesis consists of two parts: theoretical and practical. The theoretical part introduces basic types and forms of tourism, cultural and natural heritage of France, French infrastructure and impact of the tourist industry on regional development. Furthermore, the theoretical part briefly describes different regions of France.The practical part is devoted to an analysis of travel agencies in Russia and comparison of their tours. Finally, the suggestions for three tours to France are provided.
Klíčová slova: enotourism; culinary vacations; France; tour operator; travel agency

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Cestovní ruch a regionální rozvoj
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra cestovního ruchu