Návrh systému hodnocení zaměstnanců ve vybraném podniku

Název práce: Návrh systému hodnocení zaměstnanců ve vybraném podniku
Autor(ka) práce: Baráček, Martin
Vedoucí práce: Lorencová, Hana
Oponenti práce: Jarošová, Eva
Tato diplomové práce se zabývá hodnocením zaměstnanců v konkrétní společnosti s cílem vytvořit návrh systému hodnocení zaměstnanců společnosti na pozici prodavač a vedoucí provozu v maloobchodní prodejně. Za účelem splnění daného cíle je práce rozdělena na dvě části – teoretickou a praktickou. Teoretická část se obecně soustředí zejména na systém hodnocení zaměstnanců a jeho další návaznosti a souvislosti. Praktická části se zaměřuje na konkrétní společnost s cílem zanalyzovat současný stav a navrhnout systém hodnocení.
Klíčová slova: analýza pracovního místa; hodnocení zaměstnanců; metody hodnocení pracovníků; hodnotící kritéria; popis pracovního místa; kompetence
Název práce: Suggestion for evaluation system for employees in specific company
Autor(ka) práce: Baráček, Martin
Vedoucí práce: Lorencová, Hana
Oponenti práce: Jarošová, Eva
This thesis is focused on evaluation of employees in the selected company and its target to create draft of evaluation system for employees on the position of seller and manager of retail store. In order to reach the target of this thesis, the thesis is divided in two parts – theoretical and practical. Theoretical part generally focuses on the system of evaluation for employees and its connections and related problematic. Practical part focusses on concrete company with the focus on current state analysis and the effort for creation of new evaluation system for employees of this company.
Klíčová slova: Work place analysis; employees evaluation; description of workplace; methods for employees evaluation; human resources work; evaluation criteria; competences

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra manažerské psychologie a sociologie

Datum zadání práce: 1. 2. 2017