Vývoj plaginu pro CMS Wordpress na základě zákaznických požadavků

Autor(ka) práce: Baranovsky, Nikita
Vedoucí práce: Pavlíčková, Jarmila
Oponenti práce: Oliva, Radek
Tato bakalářská práce je zaměřena na vývoj pluginu pro jeden z nejuznávanějších open source CMS systémů WordPress. Hlavní myšlenka či idea vznikla při procesu vývoje v pracovním prostředí společnosti dodavatele pro společnost objednatele. Plugin musí splňovat kritéria a požadavky zákazníka. Hlavním úkolem pluginu je získat data od CRM systému zákazníka a dále zobrazit je na webových stránkách v prostředí WordPress. Práce obsahuje analýzy obsahu a struktury přijímaných dat a následně i ukázky kódu realizace. V závěru práce se nachází část, která se tyká možných variant pro rozšíření základní funkcionality pluginu.
Klíčová slova: vývoj pluginu pro WordPress; Plugin pro CMS WordPress; vývoj pluginu; WordPress plugin
Název práce: Development of plugin for CMS WordPress based on customer requirements
Autor(ka) práce: Baranovsky, Nikita
Vedoucí práce: Pavlíčková, Jarmila
Oponenti práce: Oliva, Radek
The purpose of this bachelor’s work is the development of plugin for WordPress. It is one of the most popular open source CMS system. The main idea and goal were obtained in the working process in the company of the developer for the customer's company. Plugin must meet customer's criteria and requirements. The main task of the plugin is to present the received data from the client CRM system in the WordPress environment. This work contains an analysis of requirements, an analysis of the structure and type of data received. The final part contains recommendation for extending the functionality and improving the plugin as whole.
Klíčová slova: Plugin for CMS WordPress,; plugin development; WordPress plugin development; WordPress plugin

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Aplikovaná informatika
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky
Katedra: Katedra informačních technologií

Datum zadání práce: 4. 9. 2017
Datum podání práce: 11. 12. 2017
Datum obhajoby: 2018

Soubory budou k dispozici až po obhajobě práce.