Podnikatelský plán uvedení nové módní značky na český trh

Název práce: Podnikatelský plán uvedení nové módní značky na český trh
Autor(ka) práce: Bushueva, Maria
Vedoucí práce: Svobodová, Ivana
Oponenti práce: Andera, Michal
Diplomová práce se věnuje vytvoření podnikatelského plánu uvedení nové módní značky na český trh. Práce se skládá ze třech částí. Teoretická část obsahuje teoretické základy týkající se podnikání, struktury podnikatelského plánu a možnosti financování startupů. Dále následuje metodická část, která se zabývá tímto problémem ze třech hledisek: potenciální konkurenti, potenciální dodavetelé, potenciální zákazníci. Předmětem poslední praktické části je samotný podnikatelský plán, který obsahuje komplexní informace o daném nápadu: charakteristiku produktu a vlastníku, analýzu trhu a zákazníků, marketingový, realizační a finanční plán, analýzu rizik a ukazatele efektivity projektu. Hlavním cílem práce je zhodnocení realizovatelnosti a životaschopnosti podnikatelského záměru.
Klíčová slova: marketingový plán; podnikatelský plán; módní značka
Název práce: Business plan for launching a new fashion brand on the Czech market
Autor(ka) práce: Bushueva, Maria
Vedoucí práce: Svobodová, Ivana
Oponenti práce: Andera, Michal
The master’s thesis deals with the creation of a business plan for launching a new fashion brand on the Czech market. The paper is divided into three parts. The theoretical part contains the theoretical basics of entrepreneurship, the structure of the business plan and the possibilities of financing start-ups. Following methodological part is dealing with this problem from three aspects: potential competitors, potential suppliers, potential customers. The subject of the last practical part is the business plan itself, which contains comprehensive information about the idea: product and owner characteristics, market and customer analysis, marketing, implementation and financial plan, risk analysis and project effectiveness indicators. The main aim of the thesis is to evaluate the feasibility and viability of the business plan.
Klíčová slova: business plan; marketing plan; fashion brand

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra podnikání