Design a typografie plánovačů

Název práce: Design a typografie plánovačů
Autor(ka) práce: Dušková, Martina
Vedoucí práce: Chabirova, Majja
Oponenti práce: Hyu Nghia, Phung
Popularita plánovačů všech druhů v posledních letech rapidně vzrostla. Cílem této bakalářské práce je vytvořit několik návrhů, které budou později uvedeny na trh pod značkou printintin. V teoretické části pak budou vysvětleny obecné pojmy, popsán jejich design a faktory, které jej ovlivňují, a v neposlední řade uveden obecný postup při jejich tvorbě. Před samotným ná-vrhem bude představena analýza konkurence několika typů plánovačů. Konkurence na českém trhu bude v práci srovnána se zahraničním trhem.
Klíčová slova: plánovač; papírenská firma; design; publikace; diář; plánování; papírnictví; typografie
Název práce: Design and typography of planners
Autor(ka) práce: Dušková, Martina
Vedoucí práce: Chabirova, Majja
Oponenti práce: Hyu Nghia, Phung
Popularity of planners has risen rapidly in last few years. A purpose of this bachelor’s thesis is to create several designs, which will be launched under a stationery brand printintin. The the-oretical part explains general terms, describes planners design and factors which affect them. In the second part it states general procedure of planner production. Before the designing itself, the analysis of competition will be introduced. Czech companies will be compared to foreign competitors.
Klíčová slova: diary; planners; publication; design; planning; stationery company; stationery; typography

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Multimédia v ekonomické praxi
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky