Analýza dat z reklamy na internetu pro potřeby konkrétního podniku

Název práce: Analýza dat z reklamy na internetu pro potřeby konkrétního podniku
Autor(ka) práce: Kozinov, Anton
Vedoucí práce: Rauch, Jan
Oponenti práce: Kliegr, Tomáš
V této bakalářské práci je prováděna analýza dat z internetové reklamy vlastního podniku autora. Data byla exportována z CRM-systému podniku a následně analyzována. Pro analýzu byl použit akademický nástroj LISp-Miner, který slouží k dobývání znalostí z databáze. Práce je rozdělena na dvě části: teoretickou, která popisuje oblast dobývání znalostí z databáze a vybraný nástroj, a praktickou, kde je provedeno předzpracování, modelování a vyhodnocení výsledků v rámci této práce. Hlavním cílem této bakalářské práce je nalezení odpovědí na analytické otázky, které autora coby vlastníka dat zajímají.
Klíčová slova: Data mining; LISp-Miner; 4ft-Miner; CF-Miner
Název práce: The analysis of the data from online advertising for the needs of a particular business
Autor(ka) práce: Kozinov, Anton
Vedoucí práce: Rauch, Jan
Oponenti práce: Kliegr, Tomáš
This bachelor's thesis analyzes the online advertising data of the author's own company. The data was exported from the enterprise CRM system, and then analyzed. For analysis the LISp-Miner training tool was used to extract knowledge from the database. The work is divided into two parts: a theoretical part, which describes the field of getting knowledge from the database and the program chosen for the analysis. And the practical one, where preliminary processing, modeling and evaluation of results in this thesis are carried out. The main purpose of this work is to find answers to analytical questions, which are of interest to the author as the owner of the data.
Klíčová slova: Data mining; LISp-Miner; 4ft-Miner; CF-Miner

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Aplikovaná informatika
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky
Katedra: Katedra informačního a znalostního inženýrství