Analýza organizační kultury uzavreny akciove spolecnosti "BSB-Bank"

Název práce: Analiz organizacionnoj kultury ZAO "BSB-Bank"
Jazyk práce: Русский
Cel'u raboty yavlyajetsya formirovanie celostnoo predstavleniya ob organizacionnoj kulture kommercheskogo banka na osnove analiza "BSB-Bank". Social'no-ekonomiceskaya znachimost' raboty zakluchaetsya v razrabotke algoritma sovershenstvovaniya organizacionoj kultury. Polucennyje rezul'taty mogut byt' primeneny v uchebnom prozesse i v praktike ZAO "BSB-Bank".
Klíčová slova: Organizacionnaya kultura; Motivacija; Stil' rukovodstva
Název práce: Analýza organizační kultury uzavreny akciove spolecnosti "BSB-Bank"
Jazyk práce: Русский
Předmět výzkumu - zvláštnosti vzniku a fungování organizační kultury.Cílem práce je vytvoření komplexního pohledu na organizační kulturu komerční banky na základě analýzy "BSB Bank".Sociálně ekonomickým významem práce je vytvoření algoritmu pro zlepšení organizační kultury. Získané výsledky lze uplatnit ve vzdělávacím procesu a praxi v "BSB Bank".
Klíčová slova: motivace; styl vedení; organizační kultura
Název práce: Analysis of Organizational culture at BSB Bank
Jazyk práce: Русский
The aim of the thesis is the formation of a holistic view of the organizational culture of the commercial Bank based on the analysis of JSC "BSB Bank".Socio-economic significance of the work is to develop algorithm to improve the organizational culture. The obtained results can be applied in the educational process and practices in JSC "BSB Bank".When the work used research methods: systematization and logical generalization, tabular and graphical method, comparative analysis, groups.
Klíčová slova: Leadership style; Communication; Organizational culture; Motivation

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Ekonomika predprijatija i menedžment
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra podnikání