Finanční analýza Feri, s. r. o

Název práce: Finanční analýza Feri, s. r. o
Autor(ka) práce: Ďoubalíková, Anna
Vedoucí práce: Dufková, Eva
Oponenti práce: Menzl, Vojtěch
Tato bakalářská práce si klade za cíl zpracovat kvalitní finanční analýzu společnosti Feri, s. r. o. za roky 2012-2016 a na jejím základě posoudit finanční zdraví této společnosti. Práce je vnitřně strukturována do dvou částí, a to do části metodické a praktické. V metodické části jsou uvedeny a popsány metody a postupy, které jsou následně aplikovány v části praktické. K vypracování finanční analýzy jsou použity metody jako horizontální a vertikální analýza rozvahy a výkazu zisku a ztráty, poměrové ukazatele a následně bonitní a bankrotní modely k závěrečnému posouzení finančního zdraví. Veškeré finanční informace o analyzované společnosti jsou čerpány z jejích veřejně dostupných finančních výkazů. V rámci práce jsou také uvedeny základní informace o Feri, s. r. o. a popis činnosti její činnosti.
Klíčová slova: Feri, s. r. o.; finanční analýza; poměrové ukazatele
Název práce: Financial analysis Feri, s. r. o
Autor(ka) práce: Ďoubalíková, Anna
Vedoucí práce: Dufková, Eva
Oponenti práce: Menzl, Vojtěch
The aim of this bachelor thesis is to compile a quality financial analysis of Feri, s. r. o. and assess its overall financial situation for the period 2012-2016. The bachelor thesis is structured into two parts, methodological and practical. In the methodological part, there are described methods that are used in the practical part afterwards. In order to compile this financial analysis, in the practical part there are used horizontal and vertical analysis, financial ratios, bankruptcy and creditworthy models. All financial information is derived from public available sources. There are stated basic information about Feri, s. r. o. and described its business activities.
Klíčová slova: Feri, s. r. o.; financial analysis; financial ratios

Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra financí a oceňování podniku

Datum zadání práce: 21. 2. 2018