Název práce: Analýza vývoje prodejů společnosti Faber-Castell a jejich predikce v závislosti na relokaci skladu
Autor(ka) práce: Uhlík, Václav
Vedoucí práce: Váchová, Lucie
Oponenti práce: Přibyl, Vladimír
Cílem této práce je analyzovat změnu objemů obratů u vybraných zákazníků za konkrétní období a zjistit, jak se projevila relokace skladu na predikované objemy obratů po relokaci skladu. Analyzovanou částí budou i obě lokace, aby bylo zjištěno, jaký vývoj v přípravě distribuci s sebou relokace přinesla.V neposlední řadě bude zodpovězena i otázka, zdali byla relokace podmíněna čistě ekonomickými zájmy, nebo jestli existuje i jiný než ekonomický důvod.
Klíčová slova: Fiskálná rok; Obrat; Zásoby; Distribuční model; Logistický model ; Relokace; Zákazník ; Predikce
Název práce: Analysis of Faber-Castell sales development and prediction based on warehouse relocation
Autor(ka) práce: Uhlík, Václav
Vedoucí práce: Váchová, Lucie
Oponenti práce: Přibyl, Vladimír
The aim of this work is to analyze the change in turnover volumes of selected customers for a particular period and to find out how the relocation of the warehouse to the predicted turnover volumes after the warehouse relocation was manifested. Both parts will be analyzed in order to find out what the relocation has brought with them.Last but not least, the question of whether relocation was conditioned by purely economic interests, or whether there is a non-economic reason, will also be answered.
Klíčová slova: Relocation; Fiscal year; Distribution model; Turnover; Customer; Predictions; Supply; Logistic model

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management
Fakulta: Fakulta managementu