Employer branding globální společnosti

Název práce: Employer branding globální společnosti
Autor(ka) práce: Khalilova, Anna
Vedoucí práce: Němec, Otakar
Oponenti práce: Palíšková, Marcela
Cílem této diplomové práce je zhodnocení efektivity využívaných Employer Branding nástrojů vybrané společnosti (které jsou především zaměřené na externí prostředí společnosti) a na základě provedené analýzy navrhnout vhodná doporučení ke zlepšení. Práce se skládá ze dvou částí – teoretické a praktické. Teoretická část práce je věnovaná popisu problematiky Employer Brandingu, a to na základě české a cizojazyčné odborné literatury. Praktická část práce prezentuje výsledky analýzy Employer Branding nástrojů využívaných vybranou firmou a primárního kvantitativního výzkumu. Závěr práce obsahuje SWOT analýzu a návrh optimalizačních opatření.
Klíčová slova: Získávání zaměstnanců; Angažovanost zaměstnanců; Značka zaměstnavatele
Název práce: Employer branding in the global organization
Autor(ka) práce: Khalilova, Anna
Vedoucí práce: Němec, Otakar
Oponenti práce: Palíšková, Marcela
The purpose of this Master’s thesis is to analyze effectiveness of Employer Branding tools used by a chosen company (tools which are mainly aimed at the external environment of the company) and to suggest their optimization. The work is composed of two parts – theoretical and practical. Theoretical part covers an issue of successful Employer Branding and is based on the literature related to the topic. In the practical part the process of Employer Branding of the chosen company is analyzed, based on the data from preliminary analysis and quantitative research on the topic. The final part of the Master’s thesis contains of the SWOT analysis and suggestions for the optimization that could be implemented in the company’s practice.
Klíčová slova: Employer Brand; Employee Engagement; Employee Attraction

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská