Účetní a daňové souvislosti podnikání společností s ručením omezeným v Rusku

Název práce: Účetní a daňové souvislosti podnikání společností s ručením omezeným v Rusku
Autor(ka) práce: Avdeeva, Ekaterina
Vedoucí práce: Purina, Marina
Oponenti práce: Hora, Michal
Diplomová práce se zabývá problematikou účetní a daňové regulace činnosti společností s ručením omezeným v Ruské federaci. Nejprve je definováno právní postavení společnosti s ručením omezeným, její základní rysy a povinnosti spojené se založením a ukončením činnosti. V dalších kapitolách teoretické části jsou popsány povinnosti společností s ručením omezeným v oblasti účetnictví na základě zákona o účetnictví a dalších právních předpisů. Následující část je věnována daním společnosti s ručením omezeným, rozboru daňových režimů a podmínek pro jejich implementaci. Cílem praktické části je identifikovat specifika vedení účetnictví a daňových pravidel na konkrétní společnosti s ručením omezeným s důrazem na jejich vliv na organizaci činností jako celku.
Klíčová slova: Společnost s ručením omezeným; daňové režimy; účetní regulace; s.r.o
Název práce: Accounting and tax coherences of limited liability company in Russia
Autor(ka) práce: Avdeeva, Ekaterina
Vedoucí práce: Purina, Marina
Oponenti práce: Hora, Michal
Diploma thesis follows up issues of accounting and tax regulation of limited liability companies in Russian federation. Firstly, was described legal status of LLC, its basic features and obligations associated with the establishment and termination of activity were defined. In the next chapters of the theoretical part are described the obligations of limited liability companies in the field of accounting area on the basis of Accounting Act and other legal regulations. Next part is devoted to LLC taxes, analyse tax regimes and conditions for their implementation. The aim of the practical part is to identify the specifics of accounting and tax rules for a specific LLC with an emphasis on their impact on the organization of the activities as a whole.
Klíčová slova: tax regimes; accounting regulation; Limited liability company; LLC

Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra finančního účetnictví a auditingu

Datum zadání práce: 27. 10. 2017