Podnikatelský plán eshopu BeJager

Autor(ka) práce: Hladík, Lukáš
Vedoucí práce: Tyll, Ladislav
Oponenti práce: Pernica, Karel
Diplomová práce se zabývá vytvořením podnikatelského plánu pro již fungující online obchod, který se zaměřuje na pánskou business casual módu. Práce je rozdělena na teoretickou a praktickou část. Teoretická část obsahuje vymezení základních podnikatelských pojmů, obecné doporučení při tvorbě podnikatelského plánu a představuje nástroje pro analýzu konkurence, trhu a vnitřních stránek podniku. Praktická část aplikuje teoretické poznatky a je v ní vytvořen konkrétní podnikatelský plán, který obsahuje hodnocení dvouletého vývoje obchodu, analýzu konkurence a trhu se zaměřením na marketingový a finanční plán vytvořený na základě analýzy klíčových slov.
Klíčová slova: Internetový obchod; Analýza klíčových slov; Marketingový plán; Podnikatelský plán
Název práce: Business Plan of e-commerce shop BeJager
Autor(ka) práce: Hladík, Lukáš
Vedoucí práce: Tyll, Ladislav
Oponenti práce: Pernica, Karel
The diploma thesis deal with the creation of a business plan for already existing online shop, that is focused on men’s business casual fashion. The thesis is divided into theoretical and practical part. The theoretical part contains the definitions of most common business terms, general recommendations for creation of business plan and presents tools for analysis of competitors, market and internal capabilities of the company. The practical part applies the theoretical knowledge and creates real business plan, which includes assessment of two-year business development, also competitors and market analysis focusing on creation of marketing and financial plan based on key words analysis.
Klíčová slova: Business plan; E-commerce shop; Key words analysis; Marketing plan

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra strategie