Název práce: Marketingová analýza pro nově vznikající a na český trh vstupující firmu orientující se na svatební tiskoviny
Autor(ka) práce: Mléčková, Monika
Vedoucí práce: Truhlář, Filip
Oponenti práce: Chabirova, Majja
Bakalářská práce se zabývá marketingovou analýzou pro nově vznikající a na trh vstupující firmu, která se orientuje na svatební grafiku. Teoretická část uvádí základní definice z oblasti marketingu a marketingové komunikace. Popisuje situační analýzu a její metody. Následně se věnuje definici firmy, produktů a obchodnímu modelu této firmy. Praktická část aplikuje poznatky z části teoretické. Provádí analýzu konkurence, definuje cílovou skupinu a produkty.
Klíčová slova: svatební grafika; svatební tiskoviny; marketingová analýza
Název práce: marketing analysis for new firm focusing on wedding graphics which aims to enter czech market
Autor(ka) práce: Mléčková, Monika
Vedoucí práce: Truhlář, Filip
Oponenti práce: Chabirova, Majja
This bachelor thesis deals with marketing analysis for new firm focusing on wedding graphics which aims to enter czech market. Theoretical section introduces elementary definitions from marketing and marketing communication. This section contains situation analysis and its methods. It also focuses on business model and theory of firm and products. Practical section applies definitions from theoretical section and does analysis of competition, defines its target group and products.
Klíčová slova: wedding press; marketing analysis; wedding graphics

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Multimédia v ekonomické praxi
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky