Proces plánování a provedení vlastního workshopu

Název práce: Proces plánování a provedení vlastního workshopu
Autor(ka) práce: Kokourova, Ekaterina
Vedoucí práce: Chabirova, Majja
Oponenti práce: Horný, Stanislav
Tato práce práce popisuje vytváření a plánování vlastního workshopu. Teoretická část se zabývá přínosem workshopu, jeho typy a porovnává workshop s ostatními formami setkání. Seznamuje s kroky, které spadají do plánovací fáze organizace workshopu, a popisuje techniku facilitace, která je hlavní v procesu provedení workshopu. Praktická část implementuje poznatky z teoretické části do popisu organizace vlastního workshopu a uvádí shrnutí zpětné vazby od účastníků.Cílem této práce je, aby někdo, kdo by chtěl vytvořit vlastní workshop, měl představu o práci, kterou musí provést, a kterým aspektům je třeba věnovat pozornost.
Klíčová slova: facilitace; plánování; workshop; provedení; organizování
Název práce: Process of planning and conducting own workshop
Autor(ka) práce: Kokourova, Ekaterina
Vedoucí práce: Chabirova, Majja
Oponenti práce: Horný, Stanislav
This bachelor thesis provides a complete insight into the organizational process of the own workshop as a type of meeting. The theoretical part explains the benefits of workshoping and makes comparisons between several workshop forms. Another aspect of the theoretical part is an introduction into process of workshop planning and describing of facilitation techniques. The practical part applies the knowledge from the theoretical part in order to organize one´s own workshop and provides the feedback summary from participants.The aim of this work is to create a guideline for anyone who has to deal with this issue and provide an idea of the amount of work necessary to organize a workshop and what aspects to pay attention to.
Klíčová slova: facilitation; organizing; workshop; conducting; plan

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Multimédia v ekonomické praxi
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky