Název práce: Využití informačních a komunikačních technologií v konkrétním ubytovacím zařízení
Autor(ka) práce: Bielovičová, Monika
Vedoucí práce: Vaško, Martin
Oponenti práce: Volf, Lukáš
Bakalářská práce se zabývá využitím informačních a komunikačních technologií v hotelu Vienna House Andel´s Prague. Seznamuje s vývojem ICT technologií v hotelnictví a největšími trendy současnosti a popisuje technologie využívané v tomto ubytovacím zařízení. Cílem práce je analyzovat faktory ovlivňující implementaci technologií v tomto hotelu a jejich vliv na účinnost plánované implementace ze strany vedení.
Klíčová slova: hotelnictví; informační a komunikační technologie; technologie
Název práce: The use of ICT in a particular accommodation facility
Autor(ka) práce: Bielovičová, Monika
Vedoucí práce: Vaško, Martin
Oponenti práce: Volf, Lukáš
The bachelor thesis deals with the use of ICT in hotel Vienna House Andel´s Prague. It introduces the development of ICT in hotel industry and the biggest trends of today and describes technologies used in this accommodation facility. The aim of the thesis is to analyze factors affecting the implementation of technologies in this hotel and their impact on the effectiveness of the planned implementation by the hotel management.
Klíčová slova: ICT; technologies; hotel industry

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Cestovní ruch a regionální rozvoj
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra cestovního ruchu