Marketingový plán pro začínající firmu

Název práce: Marketingový plán pro začínající firmu
Autor(ka) práce: Krsková, Gabriela
Vedoucí práce: Vávra, Oldřich
Oponenti práce: Kehar, Jiří
Bakalářská práce se zaměřuje na vytvoření marketingového plánu pro firmu na internetu. Jedná se o webovou stránku porovnávající produkty a služby. V teoretické části práce jsou popsány pojmy a metody, které pomohou vytvořit samotný marketingový plán. V praktické části jsou pak tyto metody využity a je provedena analýza konkurence a trhu se srovnávači. Na konci práce je vytvořena SWOT analýza, která vyhodnotila hrozby a příležitosti, a to bylo pak použito při tvoření plánu na příští rok.
Klíčová slova: marketingový plán; srovnávač cen; marketingový mix; online marketing; SWOT analýza
Název práce: Marketing plan for a startup company
Autor(ka) práce: Krsková, Gabriela
Vedoucí práce: Vávra, Oldřich
Oponenti práce: Kehar, Jiří
The Bachelor thesis is focused on marketing planning for startup company, which operates only online. It is a price comparison website. In the theoretical part of thesis, there are explained several concepts and methods to help create a marketing plan. In the practical part, there is a main focus on analyzing competition and market of price comparison websites. The SWOT analysis is created at the end to determine opportunities and threats to the company and help creating the plan for the upcoming year.
Klíčová slova: marketing mix; online marketing; SWOT analysis; marketing plan; price comparison website

Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra marketingu