Název práce: Analysis of current ŠKODA AUTO loyalty incentives and insights for a future loyalty strategy
Autor(ka) práce: Hargas, Kevin
Vedoucí práce: Tahal, Radek
Oponenti práce: Král, Petr
Jazyk práce: English
This thesis gives insights into the current customer loyalty incentives and activities of ŠKODA AUTO in the Czech Republic. Hereby, the current situation is being analyzed and compared to other players in the market. Additionally, features and characteristics necessary for a future possible loyalty strategy are analyzed. To be able to navigate through the complexity of the topic and to develop a basis for the practical research the theoretical parts reviews the most important aspects of customer satisfaction and loyalty strategies. The practical part consists of three main research question which were, to be able to accurate tackle them, where analyzed through face-to-face interviews, a conducted design-thinking workshop, a focus group and last a tailored questionnaire handed to a selected amount of people. All results are summarized in and explained in the end of the thesis before providing an overall conclusion as well as recommendation for future steps.
Klíčová slova: Loyalty program; Loyalty strategy; ŠKODA AUTO
Název práce: Analýza současných věrnostních pobídek a pohledů společnosti ŠKODA AUTO na budoucnost věrnostní strategie
Autor(ka) práce: Hargas, Kevin
Vedoucí práce: Tahal, Radek
Oponenti práce: Král, Petr
Jazyk práce: English
Tato práce poskytuje pohled na současné pobídky pro zákazníky a aktivity ŠKODA AUTO v České republice. Současná situace se tak analyzuje a srovnává s ostatními aktéry na trhu. Dále jsou analyzovány rysy a charakteristiky nezbytné pro budoucí možnou věrnostní strategii. Aby bylo možné orientovat se v komplexnosti tématu a vytvořit základ pro praktický výzkum, teoretické části zkoumají nejdůležitější aspekty strategií spokojenosti zákazníků a loajality. Praktická část se skládá ze tří hlavních výzkumných otázek, které byly, aby bylo možné je přesně řešit, kde byly analyzovány prostřednictvím osobních rozhovorů, řízeného workshopu zaměřeného na design, cílové skupiny a posledního dotazníku na míru. lidí. Všechny výsledky jsou shrnuty a vysvětleny v závěru práce před poskytnutím celkového závěru a doporučení pro budoucí kroky.
Klíčová slova: ŠKODA AUTO; Věrnostní strategie; věrnostní program

Studijní program / obor: Ekonomika a management/International Management