Hodnocení efektivnosti investičního projektu nových inovativních technologií

Název práce: Hodnotenie efektívnosti investičného projektu nových inovatívnych technológií
Jazyk práce: Slovensky
Diplomová práca „Zhodnotenie efektívnosti investičného projektu inovatívnych technológií“ je zameraná na problematiku investičných projektov, ich metód hodnotenia efektívnosti a financovania. Pre hodnotenie ekonomickej efektívnosti je v praktickej časti zvolený reálny investičný projekt inovatívnych technológií spoločnosti, ktorý sa skladá z piatich investícií. Investície boli hodnotené podľa ekonomických tokov a boli využité metódy hodnotenia opísané v odbornej literatúre. V závere práce sú vymedzené efekty, ktoré investícia prináša nielen spoločnosti ale aj regiónu, v ktorom pôsobí (Košický kraj).
Klíčová slova: Investície; Investičný projekt; Metódy hodnotenia efektívnosti investičného projektu; Fázy investičného projektu
Název práce: Hodnocení efektivnosti investičního projektu nových inovativních technologií
Jazyk práce: Slovensky
Diplomová práce "Zhodnocení efektivnosti investičního projektu inovativních technologií" je zaměřena na problematiku investičních projektů, jejich metod hodnocení efektivnosti a financování. Pro hodnocení ekonomické efektivnosti je v praktické části zvolen reálný investiční projekt inovativních technologií společnosti, který se skládá z pěti investic. Investice byly hodnoceny podle ekonomických toků a byly využity metody hodnocení popsané v odborné literatuře. V závěru práce jsou vymezeny efekty, které investice přináší nejen společnosti ale i regionu, ve kterém působí (Košický kraj).
Klíčová slova: Investice; Investiční projekt; Metody hodnocení efektivnosti investičního projektu; Fáze investičního projektu
Název práce: Assessing the efficiency of the investment project of new innovative technologies
Jazyk práce: Slovensky
The diploma thesis " Assessing the efficiency of the investment project of innovative technologies" is focused on the issue of investment projects, their evaluation methods of efficiency and financing. In order to assess economic efficiency was chosen a real investment project of innovative technologies of company, which consists of five investments. Investments were evaluated from economic flows and the assessment methods were used from the literature. In conclusion of the thesis there are defined effects, which the investment brings not only to the company itself but also to the region in which it operates (Košice region).
Klíčová slova: Investments; Investment project; Methods of evaluation of investment project effectiveness; Investment project phase

Fakulta: Fakulta financí a účetnictví
Katedra: Katedra financí a oceňování podniku

Datum zadání práce: 7. 2. 2018