Podnikatelský plán na založení velkoobchodu v oblasti pet food

Název práce: The business plan for the establishment of a pet food wholesale store
Autor(ka) práce: Fajtová, Jana
Vedoucí práce: Matysová, Kamila
Oponenti práce: Khelerová, Vladimíra
Jazyk práce: English
The aim of this bachelor thesis is creation of a business plan for the establishment of a pet food wholesale store. With help of business plan, I would like to verify if the business purpose is realizable and competitive. The theoretical part contains explanation of business plan composition, clarify of terms and phases which are related to this theme. The practical part contains particular steps of business plan creation itself. I pursue by market analyses, financial and marketing plan, evaluation of risks and the final evaluation of business purpose in this part.
Klíčová slova: pet food; wholesale store; business plan
Název práce: Podnikatelský plán na založení velkoobchodu v oblasti pet food
Autor(ka) práce: Fajtová, Jana
Vedoucí práce: Matysová, Kamila
Oponenti práce: Khelerová, Vladimíra
Jazyk práce: English
Cílem této bakalářské práce je sestavení podnikatelského plánu na založení velkoobchodu v oblasti pet food. Pomocí podnikatelského plánu chci ověřit, zda je podnikatelský záměr realizovatelný a konkurenceschopný. Teoretická část obsahuje zdůvodnění sestavení podnikatelského plánu, vysvětlení jednotlivých pojmů a fází které s tímto tématem souvisejí. Praktická část obsahuje jednotlivé kroky samotného zpracování podnikatelského plánu. V této části se zabývám analýzou trhu, finančním a marketingovým plánem, zhodnocením rizik a konečným zhodnocením podnikatelského záměru.
Klíčová slova: krmivo; velkoobchod; podnikatelský plán

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Manažer obchodu
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací