Význam recenzních systémů pro cestovní ruch

Název práce: Význam recenzních systémů pro cestovní ruch
Autor(ka) práce: Sushchinskaia, Ianina
Vedoucí práce: Vaško, Martin
Oponenti práce: Kalábová, Markéta
Diplomová práce „Význam recenzních systémů pro cestovní ruch“ se zabývá recenzními systémy a jejich vlivem na spotřební rozhodování jednotlivých generací X, Y a Z v rámci jejich účasti na cestovním ruchu. Práce analyzuje, jaký význam mají recenzní systémy v procesu plánování účasti na cestovním ruchu a jakým způsobem ovlivňují chování účastníků cestovního ruchu různých generací během jednotlivých fází spotřebního chování.
Klíčová slova: Internet; Cestovní ruch; Recenzní portály; Recenzní systémy; Generace X, Y, Z; Spotřební chování; Sociální sítě
Název práce: The value of review systems in tourism
Autor(ka) práce: Sushchinskaia, Ianina
Vedoucí práce: Vaško, Martin
Oponenti práce: Kalábová, Markéta
The thesis concentrates on tourism review systems value and their influence on consumer behavior of the generations X, Y and Z while participating in tourism. The thesis analyses the importance of tourism review systems for the generations and the way these review systems affect the participants in tourism during the particular phases of their consumer behavior.
Klíčová slova: Internet; Tourism; Review websites; Review systems; Generations X, Y, Z; Consumer behavior; Social networks

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Cestovní ruch
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů