Návrh strategie digitálního marketingu pro projekt Breathe festival

Název práce: Návrh stratégie digitálneho marketingu pre projekt Breathe festival
Jazyk práce: Slovensky
Cieľom tejto diplomovej práce je vytvorenie komplexnej stratégie digitálneho marketingu pre projekt Breathe festival, ktorá pri nízkych nákladoch prinesie v budúcnosti čo najlepšie výsledky. Pri jej vytváraní bola využitá analýza dát získaných z Google analytics, Google Search Console, Collabim, Ahrefs, Sharedount a Website Grader. Pomocou analýzy odkazového profilu konkurenčných webstránok je navrhnutá PR a linkbuildingová stratégia. Súčasťou práce je taktiež návrh nového webdesignu stránky breathefestival.sk, do ktorého sú zapracované zistenia z analýzy webu. Okrem toho sa práca venuje aj analýze inbound marketingových komponentov a pomáha zadefinovať firemnú identitu a celkovú komunikáciu festivalu. Výsledky tejto práce budú využité pri organizovaní piateho ročníka Breathe festivalu.
Klíčová slova: digitálny marketing; inbound marketing; webdesign; linkbuilding; firemná identita
Název práce: Návrh strategie digitálního marketingu pro projekt Breathe festival
Jazyk práce: Slovensky
Cílem této práce je vytvoření komplexní strategie digitálního marketingu pro projekt Breathe festival, která při nízkých nákladech přinese v budoucnu co nejlepší výsledky. Při jejím vytváření byla využita analýza dat získaných z Google analytics, Google Search Console, Collabim, Ahrefs, Sharedount a Website Grader. Pomocí analýzy odkazového profilu konkurenčních stránek je navržena PR a linkbuildingová strategie. Součástí práce je také návrh nového webdesignu stránky breathefestival.sk, do kterého jsou zapracovány zjištění z analýzy webu. Kromě toho se práce věnuje i analýze inbound marketingových komponentů a pomáhá definovat firemní identitu a celkovou komunikaci festivalu. Výsledky této práce budou využity při organizování pátého ročníku Breathe festivalu.
Klíčová slova: inbound marketing; linkbuilding; digitální marketing; firemní identita; webdesign
Název práce: Digital marketing strategy proposal for Breathe festival
Jazyk práce: Slovensky
The aim of this thesis is to create a comprehensive digital marketing strategy for the Breathe festival, which will bring the best results in the future at low cost. It was created using data from Google analytics, Google Search Console, Collabim, Ahrefs, Sharedount and Website Grader. PR and linkbuilding strategy is created using competitive profile analysis of competing websites. Part of the thesis is also a proposal of a new web design for the website breathefestival.sk, into which the findings from the web analysis are incorporated. In addition, the work also analyses inbound marketing components and helps to define the corporate identity and overall communication of the festival. The results of this thesis will be used in organizing the fifth Breathe festival.
Klíčová slova: digital marketing; inbound marketing; web design; linkbuilding; corporate identity

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská