Návrh systému pro správu dokumentů pro konkrétní bankovní instituci

Název práce: Návrh systému pro správu dokumentů pro konkrétní bankovní instituci
Autor(ka) práce: Kodejšová, Jana
Vedoucí práce: Bruckner, Tomáš
Oponenti práce: Nechanický, Jakub
Tato diplomová práce se zabývá návrhem systému pro správu dokumentů pro konkrétní bankovní instituci z českého bankovního prostředí. Výstupem práce je funkční návrh aplikace pro správu dokumentů. Tento systém má za úkol nahradit stávající způsob ukládání dokumentů v manuální podobě do kartotéky. Práce nejdříve analyzuje a porovnává aplikace, které jsou v současnosti dostupné na trhu. Následně navrhuje individuální řešení postavené na míru, které je popsáno v jazyce UML prostřednictvím diagramů namodelovaných v programu Enterprise Architect.
Klíčová slova: banka; bankovní systém; funkční návrh; DMS; UML
Název práce: Design of document management system in banking environment
Autor(ka) práce: Kodejšová, Jana
Vedoucí práce: Bruckner, Tomáš
Oponenti práce: Nechanický, Jakub
This diploma thesis deals with the design of a document management system for a banking institution from the Czech banking environment. The output of the thesis is a functional design of an application for document management. This system intends to replace the current method of storing documents in manual form in a file cabinet. Firstly the thesis analyses and compares the applications currently available on the market. Then proposes a customized solution that is described in UML through diagrams modelled in programme Enterprise Architect.
Klíčová slova: core banking system; DMS; UML; fuctional design; bank

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Informační systémy a technologie
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky
Katedra: Katedra informačních technologií