Návrh inbound marketingové strategie pro resort na Srí Lance

Autor(ka) práce: Hanuš, Adam
Vedoucí práce: Mareš, Jan
Oponenti práce: Andera, Michal
Cílem diplomové práce je návrh a provedení inbound marketingové strategie pro firmu Nature Cabanas & Floating Restaurant Ltd., která vlastní resort s restaurací na Srí Lance tak, aby byl resort pro cestovatele atraktivní, známou a důvěryhodnou značkou. V teoretické části práce jsou rozpracovány možnosti využití marketingu internetu, zejména se zaměřením na inbound marketing. Praktická část se skládá v první části z představení společnosti, vzniku nápadu, mise a vize, poté pokračuje kvalitativním výzkumem metodou Focus Group a analýzou konkurence. V třetí části je stanovena cílová skupina a návrh inbound marketingových aktivit.
Klíčová slova: obsahový marketing; inbound marketing; internetový marketing; linkbuilding
Název práce: Formulation of inbound marketing strategy for resort in Sri Lanka
Autor(ka) práce: Hanuš, Adam
Vedoucí práce: Mareš, Jan
Oponenti práce: Andera, Michal
The diploma thesis focuses on the formulation and implementation of the inbound marketing strategy for the Nature Cabanas & Floating Restaurant Ltd., which runs a resort with a restaurant in Sri Lanka. The strategy is aimed at making the resort attractive, notable and credible for travelers. In the theoretical part of the thesis, the opportunities to employ internet marketing strategies are elaborated, especially with a focus on inbound marketing. In the practical part, the original ideas, mission and vision statements, and the company itself are introduced. Furthermore, the results of qualitative research using the Focus Group method and competition analysis are presented. The third part of the thesis focuses on the establishment of the target group and the specification of inbound marketing activities.
Klíčová slova: inbound marketing; content marketing; internet marketing; linkbuilding

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská