Analýza procesu nastavování cílů vlastníků v multirodinné firmě

Název práce: Analýza procesu nastavování cílů vlastníků v multirodinné firmě
Autor(ka) práce: Smolík, Jakub
Vedoucí práce: Kubíček, Aleš
Oponenti práce: Machek, Ondřej
Primárním cílem této práce je prozkoumat problematiku v oblasti nastavování cílů v multirodinných firmách. Práce úspěšně analyzuje osobní, rodinné a firemní cíle vlastníků multirodinné firmy a míru jejich sladění. V teoretické části práce představuje aktuální poznatky z oblasti rodinných a multirodinných firem. Po těchto tématech práce přibližuje komplexitu nastavování cílů v tomto typu firem. Samotný kvalitativní výzkum je prováděn formou případové studie na vybranou multirodinnou firmu. Praktická část práce mapuje proces nastavování cílů a diverzitu jednotlivých cílů vlastníků firmy a shodu těchto cílů s realitou.
Klíčová slova: diverzita cílů; rodinná firma; multirodinná firma; vlastníci; nastavování cílů
Název práce: Analysis of the Process of Goal Setting of Mutli-family Business Owners
Autor(ka) práce: Smolík, Jakub
Vedoucí práce: Kubíček, Aleš
Oponenti práce: Machek, Ondřej
The primary goal of this paper is to explore the issue of goal setting in multi-family businesses. The thesis analyzes personal, family and company goals of multi-family business owners and the degree of their harmonization. In the theoretical part the paper presents current research in the field of family and multi-family business. After these topics the work zooms in on the complexity of goal setting in this type of companies. The research itself is carried out in the form of a case study on a selected multi-family firm. The practical part of the thesis maps the process of goal setting and diversity of individual goals of company owners and the conformity of these goals with reality.
Klíčová slova: goal setting; goal diversity; multi-family business; family business; business owners

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Management
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská