IT podpora soukromé zubní ordinace

Název práce: IT podpora soukromé zubní ordinace
Autor(ka) práce: Dufková, Alena
Vedoucí práce: Gála, Libor
Oponenti práce: Fortinová, Jana
Tato bakalářská práce se zabývá IT podporou soukromé zubní ordinace. Cílem práce je na základě identifikace IT požadavků soukromé zubní ordinace metodikou MMABP provést průzkum k nalezení nejvhodnějšího IT prostředku pro používání v soukromé zubní ordinaci.Pro dosažení cíle je identifikováno prostředí a charakteristika soukromé zubní ordinace. Pro získání informační potřeby a požadavků na IT podporu je použita metodika MMABP. Poté je proveden průzkum a vyhodnocení trhu s IT produkty.Výsledky této práce by měly pomoci zubním ordinacím s výběrem vhodného řešení IT podpory. Dále by mohla napomoci zubním lékařům při identifikaci vlastních požadavků na IT.
Klíčová slova: Soukromá zubní ordinace; MMABP; procesy; IT podpora; IT trh
Název práce: IT support for a private dental office
Autor(ka) práce: Dufková, Alena
Vedoucí práce: Gála, Libor
Oponenti práce: Fortinová, Jana
This Bachelor thesis deals with IT support for a private dental office. The aim of this work is to carry out market research for IT products, which should properly support processes happening in dental offices.The aim of this work is to carry out market research for IT products for use in a private dental office on the grounds that an identification of IT needs is provided by the MMABP method.In order to achieve the goal, the environment and characteristics of the private dental office are defined. The MMABP method is used for capturing the information need and the requirements for IT support. Then the market research is conducted and the IT products evaluated.The results of this work should help dental offices with choosing the right IT support solution. It can also help dentists to identify their own requirements for IT.
Klíčová slova: MMABP; Private dental office; processes; IT market; IT support

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Aplikovaná informatika