Název práce: Implementace požadavků na mobilní aplikaci urychlující proces manuálního testování produktu Avast Cleanup pro Android
Autor(ka) práce: Jelínek, Martin
Vedoucí práce: Král, David
Oponenti práce: Pavlíčková, Jarmila
Tato bakalářská práce je zaměřena na implementaci nových funkcionalit do již existující mobilní aplikace sloužící jako prostředek ke zlepšení a urychlení procesu manuálního testování produktu Avast Cleanup pro Android. Cílem této práce je spolehlivá a účelná aplikace, která pomůže testerům Cleanupu v jejich práci a částečně zautomatizuje některé manuální postupy, které k tomuto testování v současné době patří. V první části představuji samotný Avast Cleanup, dále pak následuje představení současného řešení testerské aplikace, definice nových požadavků na toto řešení a jejich implementace. Výsledná aplikace je v závěru práce testována. Vývoj probíhá v programovacím jazyce Kotlin.
Klíčová slova: Android; Kotlin; testování; QA; programování; Avast Cleanup
Název práce: Implementation of an internal Avast android app that provides functionality to improve the QA process of Avast Cleanup for Android
Autor(ka) práce: Jelínek, Martin
Vedoucí práce: Král, David
Oponenti práce: Pavlíčková, Jarmila
The topic of this bachelor thesis is focused on the implementation of one of the internal Avast tools, Android mobile application AclTestApp, that is used by the Avast Cleanup QA team to improve their performance during manual testing. The goal of this thesis is an improvement of this app. In the first part, I present the Avast Cleanup application. This part is followed by a description of the present solution, definition of improvement requirements, implementation, and testing. The AclTestApp application is written in Kotlin programming language.
Klíčová slova: Avast Cleanup; Android; Kotlin; Avast; software testing; QA; programming

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Aplikovaná informatika
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky