Optimalizace logistických procesů v distribučním centru

Název práce: Optimalizace logistických procesů v distribučním centru
Autor(ka) práce: Švandová, Kateřina
Vedoucí práce: Smutný, Zdeněk
Oponenti práce: Sudzina, František
Předmětem DP „Optimalizace logistických procesů v distribučním centru“ je identifikace logistických procesů odpovědných za vyskladnění a expedici zboží, jejich analýza a návrh úprav vedoucích ke zlepšení kvality procesů prostřednictvím úprav zejména současného informačního systému. V teoretické části jsou uvedeny informace o procesech, metodách průběžného zlepšování a modelování procesů. Praktická část využívá poznatků z části teoretické a zabývá se analýzou jednotlivých procesů, návrhem jejich zlepšení a ověřením návrhu. Pro povedení analýzy a ověření navrženého řešení jsou využity strukturované rozhovory.
Klíčová slova: procesní řízení; BPMN; proces; průběžné zlepšování procesů; UML
Název práce: Optimization of logistic processes in distribution center
Autor(ka) práce: Švandová, Kateřina
Vedoucí práce: Smutný, Zdeněk
Oponenti práce: Sudzina, František
The subject of the master thesis „Optimization of logistic processes in distribution center“ is identification of logistic processes which are responsible for picking and dispatching of goods, their analysis and proposal of modifications leading to improvement of quality thanks to modifications of current information system. The theoretical part provides information on processes, methods of continuous improvement and process modeling. The practical part is based on the theoretical part and deals with the analysis of individual processes, the proposal of their improvement and verification of the design. Structured interviews are used to conduct the analysis and verify the proposed solution.
Klíčová slova: UML; BPMN; process management; process; continual improving of processes

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Podniková informatika
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky