Název práce: Analýza potenciálních problémů a příležitostí při tvorbě reklamních kampaní ve společnosti VCCP Prague dle metodiky Kepner-Tregoe
Autor(ka) práce: Zborets, Yana
Vedoucí práce: Vrbová, Lucie
Oponenti práce: Záhoříková, Aneta
Bakalářská práce se zabývá analýzou potenciálních problémů a příležitostí, které se mohou vyskytnout při tvorbě reklamních kampaní. K této analýze je použitá metodika amerických sociologů Charlese H. Kepnera a Benjamina B. Tregoea. Úvodní kapitoly práce jsou věnovány managementu rizika a představení samotné metodiky Kepner-Tregoe. Dále práce se zaměřuje na reklamu a proces tvorby reklamní kampaně. V praktické části analýza Kepner-Tregoe je aplikovaná na kreativní agenturu VCCP, jsou identifikované potenciální problémy (příležitosti) při tvorbě reklamních kampaní a navrhnuté kontingenční (využívající) opatření.
Klíčová slova: Management rizika; metodika Kepner-Tregoe; reklamní kampaň; analýza potenciálních problémů a příležitostí
Název práce: Kepner-Tregoe Potential Problem (Opportunity) Analysis in creating advertising campaigns in VCCP Prague
Autor(ka) práce: Zborets, Yana
Vedoucí práce: Vrbová, Lucie
Oponenti práce: Záhoříková, Aneta
This Bachelor's Thesis deals with the application of problem (opportunity) analysis during the creation of advertising campaigns. The methodology of the American sociologists Charles H. Kepner and Benjamin B. Tregoe is being used for this analysis. The opening chapters are devoted to risk management and the introduction of the Kepner-Tregoe methodology. Furthermore, the work focuses on advertising and the process of creating an advertising campaign. Practical part focuses on application of the Kepner-Tregoe analysis on the creative agency VCCP, identifying potential problems (opportunities) during the creation of advertising campaigns and proposing contingent/capitalizing actions.
Klíčová slova: Advertising Campaigns; Potential Problem (Opportunity) Analysis ; Kepner-Tregoe Methodology; Risk Management

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Podniková ekonomika a management
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra managementu