Instagram jako prostředek komunikace

Název práce: Instagram jako prostředek komunikace
Autor(ka) práce: Kšandová, Markéta
Vedoucí práce: Kubálková, Markéta
Oponenti práce: Vincík, Radek
Cílem této práce je posoudit efektivitu využití sociální sítě Instagram jako prostředek komunikace pro společnost Žatecký pivovar. Na základě správy firemního účtu zhodnotit působení společnosti na platformě a navrhnout případná zlepšení v komunikaci. Práce je členěna do tří hlavních částí, z nichž první se pro uvedení do problematiky zabývá Internetem, internetovým marketingem a sociálními sítěmi obecně. Ve druhé části je rozebrán Instagram a jeho specifika. Jsou zde uvedeny základní informace o Instagramu, principu jeho fungování, marketingovém využití a příklady úspěšných projektů. Třetí část obsahuje návod na vhodný postup při zakládání a správě firemního profilu. Výstup v podobě zhodnocení úspěšnosti projektu a návrhů na jeho zlepšení vychází z teoretických podkladů i praktické části.
Klíčová slova: sociální sítě; Instagram; internetový marketing
Název práce: Instagram as a communication tool
Autor(ka) práce: Kšandová, Markéta
Vedoucí práce: Kubálková, Markéta
Oponenti práce: Vincík, Radek
The aim of this thesis is to assess the efficiency of using social site Instagram as a communication tool for a company named Žatecký pivovar. Also evaluate the activities of Žatecký pivovar on mentioned platform on the basis of managing an account of a company and propose improvements in further communication. The thesis is divided into three main parts, first of which is devoted to Internet, internet marketing and social sites in general to provide basic information about the topic. Instagram and its specifics is examined in the second part. There are mentioned basic information about Instagram, principle of its functioning, marketing use of Instagram and examples of succesful projects in the second chapter. The third part consists of instruction for the right steps while opening and managing an account of a company. Outcome in a form of evaluation the success of the project and proposals for imporovements are based on both - theoretical sources and practical part.
Klíčová slova: social sites; Instagram; internet marketing

Studijní program / obor: Mezinárodní ekonomické vztahy/Mezinárodní obchod
Fakulta: Fakulta mezinárodních vztahů
Katedra: Katedra obchodního podnikání a komerčních komunikací