Analýza logistických procesů ve společnosti Devion s.r.o

Název práce: Analýza logistických procesov v spoločnosti Devion s.r.o
Jazyk práce: Slovensky
Bakalárska práca má za cieľ realizovať analýzu logistických procesov prebiehajúcich v spoločnosti Devion s.r.o. Košice, so zameraním na popis súčasného stavu a identifikáciu prípadných nedostatkov. Práca sa skladá z dvoch častí, teoretickej a praktickej. Teoretická časť obsahuje dôležité informácie potrebné k realizácií praktickej časti bakalárskej práce. V úvode praktickej časti sú základné údaje o analyzovanej spoločnosti a predstavené výrobné portfólio. Ďalej postupujem vykonaním deskripcie logistických procesov, ABC analýzou nákupu a modifikovanou Kraljicovou maticou dodávateľov spoločnosti Devion s.r.o. V závere práce sú popísané návrhy na prípadné zlepšenia logistických procesov.
Klíčová slova: outsourcing; Subjekty logistiky; logistické procesy; analýza
Název práce: Analýza logistických procesů ve společnosti Devion s.r.o
Jazyk práce: Slovensky
Bakalářská práce má za cíl realizovat analýzu logistických procesů probíhajících ve společnosti Devion s.r.o. Košice, se zaměřením na popis současného stavu a identifikaci případných nedostatků. Práce se skládá ze dvou částí, teoretické a praktické. teoretická část obsahuje důležité informace nutné k realizaci praktické části diplomové práce. V úvodu praktické části jsou základní údaje o analyzované společnosti a představeny výrobní portfolio. Dále postupuji provedením deskripce logistických procesů, ABC analýzou nákupu a modifikovanou Kraljicovou maticí dodavatelů společnosti Devion s.r.o. V závěru práce jsou popsány návrhy na případné zlepšení logistických procesů.
Klíčová slova: Subjekty logistiky; logistické procesy; outsourcing; analýza
Název práce: Analysis of logistics processes in Devion s.r.o
Jazyk práce: Slovensky
The mission of the bachelor thesis is to realize the analysis of logistics processes, that are present in the company Devion s.r.o. Kosice. The emphasis is put on the description of current state and also the identification of drawbacks. The work consists of two parts, which is theoretical and practical. The former deals with important information that are needed for the practical part of the work. In the beginning of the practical part of the work, there are basic data about the company, production portfolio. Subsequently, there is the description of logistics processes, ABC analysis and Kraljic matrix of the suppliers. In the conclusion, there are mentioned a few means of improvements of logistics processes in Devion s.r.o.
Klíčová slova: logistics processes; Logistics entities; outsourcing; analysis

Studijní program / obor: Ekonomika a management/Podniková ekonomika a management
Fakulta: Fakulta podnikohospodářská
Katedra: Katedra logistiky