Budování společnosti pro IT správu

Autor(ka) práce: Vegner, Martin
Vedoucí práce: Hradil, Jiří
Oponenti práce: Potančok, Martin
Práce popisuje jeden z dílčích cílů budování společnosti zabývající se informatickou podporou pro firmy menší velikosti a školy. Zaměřením práce je tvorba webu, grafiky a následná optimalizace, jak pro uživatele, tak i pro vyhledávače. Polem působnosti této firmy je Praha a blízké okolí, kde již existuje mnoho firem s totožným zaměřením. Proto je nutné nalézt příležitosti na trhu, a vytvořit image společnosti. Hlavním cílem práce je vytvořit web společnosti se zaměřením na optimalizaci pro Internetové vyhledávače SEO a optimalizaci pro uživatele.
Klíčová slova: analýza trhu; brand design; IT firma; SEO optimalizace; ergonomie; www stránky
Název práce: Building a company for IT service
Autor(ka) práce: Vegner, Martin
Vedoucí práce: Hradil, Jiří
Oponenti práce: Potančok, Martin
This document describes part of the proces of building a company for IT services, mainly focusing on schools and small companies, as well as web construction, graphical design and SEO optimization. The area of coverage is Prague and neighbourhooding areas. These are largely occupied by competitive companies. However, the aim of this work is to discover opportunities on the market and to establish a competitive image for the company. The goal is to create a webpage with a thorough optimization for Internet search engines (SEO) and ergonomic optimization for the users alike.
Klíčová slova: SEO optimization; ergonomics; brand design; www; IT company; market analysis

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Informatika
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky
Katedra: Katedra informačního a znalostního inženýrství