Integrace nástroje Selendroid a automatizovaných testů do platformy TeamCity

Název práce: Integrace nástroje Selendroid a automatizovaných testů do platformy TeamCity
Autor(ka) práce: Štrajt, Vítězslav
Vedoucí práce: Chlapek, Dušan
Oponenti práce: Buchalcevová, Alena
Bakalářská práce se zabývá tématem automatizovaného testování mobilních aplikací. Jejím cílem je ověření možnosti integrace nástroje Selendroid do platformy TeamCity, který pomáhá plnit stanovené cíle při vývoji aplikací. Díky jeho vlastnostem se celý projekt může řídit souhrnem nástrojů používaných pro průběžnou integraci. Jsou zde popsány principy, na kterých stojí celý koncept, a způsob, jak tento nástroj integrovat, jak ho používat a jaké výhody z používání plynou.
Klíčová slova: TeamCity; průběžná integrace; mobilní aplikace; Selendroid; automatizace; Automatizované testy
Název práce: Integration of Selendroid and automated tests into TeamCity
Autor(ka) práce: Štrajt, Vítězslav
Vedoucí práce: Chlapek, Dušan
Oponenti práce: Buchalcevová, Alena
This bachelor thesis is about automated testing of mobile applications. Its aim is a validation of possibility to integrate Selendroid tool into TeamCity platform. This will help with achieving set of given goals during mobile application development. Owing to its features set of tools can be used for continuous integration while project is built. There are also men-tioned principles leading to integration, its concept and gained benefits.
Klíčová slova: test automation; continuous integration; mobile application; TeamCity; automation; Selendroid

Studijní program / obor: Aplikovaná informatika/Informatika
Fakulta: Fakulta informatiky a statistiky